Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
❥Inside my heart is breaking but my smile still stays on. 88qN3NU
▶Добре дошли!
на остров Денвила
Всеки се оплаква, че форумите са еднообразни, че няма нищо ново или оригинално е това е на път да се промени. Странниче, добре си дошъл на острова Денвила, градчето Селиат те приветства. Това е мястото , където любовта е зараза наречена- Делириум. Острова на който ще попаднеш няма връщане назад. Мястото където отказалите да се ваксинират са преселедвани, а ваксинираните -получават вид мутации. Стана ли ти интересно драги ми читателю? Ако грабнахме вниманието ти приближи се, погледни по- отблизо.
BGtop
❥Inside my heart is breaking but my smile still stays on. B7mSZDw▶Влезнали сте
като
Вход

Забравих си паролата!

❥Inside my heart is breaking but my smile still stays on. 6fXBbjK▶Най-ново
Latest topics
» Станете приятел
❥Inside my heart is breaking but my smile still stays on. Icon_minitimeНед Яну 13, 2019 11:23 pm by Emanuelle.

» Hunting isn't something I do , it's part of who I am [Matteo + Sherrie✘]
❥Inside my heart is breaking but my smile still stays on. Icon_minitimeСъб Ное 12, 2016 6:36 pm by Sherrie✘

» Промяна на име
❥Inside my heart is breaking but my smile still stays on. Icon_minitimeСъб Ное 12, 2016 2:06 pm by Emanuelle.

» Don't be afraid of doing what you're best at - shut up and sleep with me. (Chris x Em)
❥Inside my heart is breaking but my smile still stays on. Icon_minitimeЧет Ное 10, 2016 9:09 pm by Emery Holton

» The boy never cried again, and he never forgot what he'd learned: that to love is to destroy, and that to be loved is to be the one destroyed.[Matteo&Emanuelle]
❥Inside my heart is breaking but my smile still stays on. Icon_minitimeЧет Ное 10, 2016 10:51 am by Emanuelle.

» It's strange that autumn is so beautiful; yet everything is dying. {Alice and Matteo}
❥Inside my heart is breaking but my smile still stays on. Icon_minitimeЧет Ное 10, 2016 10:39 am by Matteo

»  Въпроси.
❥Inside my heart is breaking but my smile still stays on. Icon_minitimeСря Ное 09, 2016 9:15 pm by Emanuelle.

»  Alexandra Flemming. и Sherrie
❥Inside my heart is breaking but my smile still stays on. Icon_minitimeСря Ное 09, 2016 6:53 pm by Sherrie✘

» Търся си другарче за Рп
❥Inside my heart is breaking but my smile still stays on. Icon_minitimeСря Ное 09, 2016 5:17 pm by Alosia Drakulich

❥Inside my heart is breaking but my smile still stays on. GJNY9dS▶Eкип
Matteo.
ADMINISTRATOR CREATOR; MATTEO- 27- FC:MATTHEW DADDARIO --HUNTER---

Emanuelle.
ADMINISTRATOR;EMANUELLE.- 21 - FC: EMERAIDE TOUBIA-RUNAWAY-----

Alice.
MODERATOR; ALICE MOON- 20- FC:EMMA WATSON --HUNTED---

Sherrie.
MODERATOR; SHERRIE- 25- FC:NINA DOBREV --RUNAWAY---





❥Inside my heart is breaking but my smile still stays on. QgbMZpp▶Top Poster's
❥Inside my heart is breaking but my smile still stays on. MNp4Vve▶Кой е онлайн
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 16, 2023 1:50 am

BGtop

❥Inside my heart is breaking but my smile still stays on.

2 posters

Go down

❥Inside my heart is breaking but my smile still stays on. Empty ❥Inside my heart is breaking but my smile still stays on.

Писане by ❥Hades Пон Ное 07, 2016 12:56 pm





Name unknown. They all call me Hades.

21 years old.

Infected.

FC: Evan Peters



Събудих се от ужасната болка, която се разнасяше из цялото ми тяло. Беше като едно отвратително схващане, което в същото време се впиваше във вените ми, подобно на милиарди игли, които източваха кръвта ми. Мускулите на лицето ми не можеха да се помръднат. Прокарах ръка през косата си, след което се огледах. Нея я нямаше. Обзе ме паника, щом вперих поглед в огромното огледало срещу мен. Не си спомнях нищо от случилото се преди. Не помнех дори проклетото си име. Спомнях си само Нейното лице, което отчаяно търсех с поглед, ала напразно.
Кой съм аз?
Какво се случва с мен?
Коя беше Тя, чийто образ бе единственото запечатано нещо в съзнанието ми?
Къде съм?
Въпросите нахлуваха в ума ми яростно като един поток, който аз нямах силата да спра. Изправих се, но краката ми не ме държаха. Чувствах се безпомощен, дробовете ми се свиваха гневно с всяка глътка въздух. Не се чувствах нормално.
А нормален ли бях всъщност?
Опитах се да направя крачка, придържайки се с ръка към твърдото легло, за да имам някаква умора. Постепенно излязох от стаята, в която се събудих, и се озовах на пуст коридор без никаква светлина. Огледах се. Нямаше никого.
Огледах се за Нея. Не я видях никъде.
- Има ли някого? - тихо прошепнах. Нямах глас.
Никой не се отзова на повикването ми.


Характерът на Хадес е труден, предвид че той все още не е опознал себе си, но през повечето време е добър. Избухва прекалено много понякога, но иначе е много мил, ако реши да допусне някого до себе си, тъй като бива отритван от обществото, защото е смятан за чудовище. Затворен е в себе си и го е страх да общува с хората. Фикс идеята му е да намери Нея.



П.С. Ако може да смените никнейма ми на ❥Hades Smile Благодаря предварително!
❥Hades
❥Hades

Брой мнения : 4
Join date : 07.11.2016

Върнете се в началото Go down

❥Inside my heart is breaking but my smile still stays on. Empty Re: ❥Inside my heart is breaking but my smile still stays on.

Писане by Emanuelle. Пон Ное 07, 2016 1:00 pm

Добре дошъл ;3
Emanuelle.
Emanuelle.
Admin
Admin

Брой мнения : 189
Join date : 27.10.2016

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите