Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Това са два свята. И единият е излишен.  88qN3NU
▶Добре дошли!
на остров Денвила
Всеки се оплаква, че форумите са еднообразни, че няма нищо ново или оригинално е това е на път да се промени. Странниче, добре си дошъл на острова Денвила, градчето Селиат те приветства. Това е мястото , където любовта е зараза наречена- Делириум. Острова на който ще попаднеш няма връщане назад. Мястото където отказалите да се ваксинират са преселедвани, а ваксинираните -получават вид мутации. Стана ли ти интересно драги ми читателю? Ако грабнахме вниманието ти приближи се, погледни по- отблизо.
BGtop
Това са два свята. И единият е излишен.  B7mSZDw▶Влезнали сте
като
Вход

Забравих си паролата!

Това са два свята. И единият е излишен.  6fXBbjK▶Най-ново
Latest topics
» Станете приятел
Това са два свята. И единият е излишен.  Icon_minitimeНед Яну 13, 2019 11:23 pm by Emanuelle.

» Hunting isn't something I do , it's part of who I am [Matteo + Sherrie✘]
Това са два свята. И единият е излишен.  Icon_minitimeСъб Ное 12, 2016 6:36 pm by Sherrie✘

» Промяна на име
Това са два свята. И единият е излишен.  Icon_minitimeСъб Ное 12, 2016 2:06 pm by Emanuelle.

» Don't be afraid of doing what you're best at - shut up and sleep with me. (Chris x Em)
Това са два свята. И единият е излишен.  Icon_minitimeЧет Ное 10, 2016 9:09 pm by Emery Holton

» The boy never cried again, and he never forgot what he'd learned: that to love is to destroy, and that to be loved is to be the one destroyed.[Matteo&Emanuelle]
Това са два свята. И единият е излишен.  Icon_minitimeЧет Ное 10, 2016 10:51 am by Emanuelle.

» It's strange that autumn is so beautiful; yet everything is dying. {Alice and Matteo}
Това са два свята. И единият е излишен.  Icon_minitimeЧет Ное 10, 2016 10:39 am by Matteo

»  Въпроси.
Това са два свята. И единият е излишен.  Icon_minitimeСря Ное 09, 2016 9:15 pm by Emanuelle.

»  Alexandra Flemming. и Sherrie
Това са два свята. И единият е излишен.  Icon_minitimeСря Ное 09, 2016 6:53 pm by Sherrie✘

» Търся си другарче за Рп
Това са два свята. И единият е излишен.  Icon_minitimeСря Ное 09, 2016 5:17 pm by Alosia Drakulich

Това са два свята. И единият е излишен.  GJNY9dS▶Eкип
Matteo.
ADMINISTRATOR CREATOR; MATTEO- 27- FC:MATTHEW DADDARIO --HUNTER---

Emanuelle.
ADMINISTRATOR;EMANUELLE.- 21 - FC: EMERAIDE TOUBIA-RUNAWAY-----

Alice.
MODERATOR; ALICE MOON- 20- FC:EMMA WATSON --HUNTED---

Sherrie.
MODERATOR; SHERRIE- 25- FC:NINA DOBREV --RUNAWAY---





Това са два свята. И единият е излишен.  QgbMZpp▶Top Poster's
Това са два свята. И единият е излишен.  MNp4Vve▶Кой е онлайн
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 16, 2023 1:50 am

BGtop

Това са два свята. И единият е излишен.

2 posters

Go down

Това са два свята. И единият е излишен.  Empty Това са два свята. И единият е излишен.

Писане by M. Moretti Съб Окт 29, 2016 11:21 pm

Това са два свята. И единият е излишен.  Tumblr_oeexb6XhLx1sq0olho8_250Това са два свята. И единият е излишен.  Tumblr_oeexb6XhLx1sq0olho6_250
Michael Moretti|| Protector|| 28 yrs||FC: Theo James


Процедурата беше проста. Една безобидна ваксина променяше целия ти живот. Така той можеше условно да бъде разделен на две части. Помнех всеки един детайл от първата: образи, цветове, миризми, вкусове. Спомените бяха съвсем ясни. Но бяха изпразнени от емоции. Бяха просто съдържание, без смисъл. От момента, в който ми сложиха ваксината, в гърдите ми сякаш зейна една голяма дупка. И без значение какво се случваше, тя не можеше да се запълни.
Преди вярвах, че ваксината ще сложи край на живота ми. Явно не съм осъзнавал, че понякога краят е равнозначен на ново начало. Не ми липсваше нищо. Освен сърце. Все пак можеше и да е по-зле. Можеше да се превърна в един от онези, чиито тела отхвърляха ваксината или понасяха неприятните последици от нея. Радвах се, че съм извадил късмет и просто исках да продължа живота си пълноценно.
Преди вярвах, че не може да съществува пълноценен живот без любов. Явно не съм осъзнавал, че има усещания, които могат да я заместят. Дупката в гърдите си оставаше, но колкото по-малко мислех за нея, толкова по-малко я усещах.
Преди вярвах, че има само два варианта: или да си поредният успешен експеримент, или да бъдеш заклеймен като „изрод”. Боях се от втория вариант. Явно не съм осъзнавал, че и онези, които смятахме за „успешни” дават своите дефекти. Да, ваксината отнемаше способността ни да обичаме. Но не отнемаше хуманността, не отнемаше състраданието и добротата – всичко онова, което ни правеше хора. Само, че в някои индивиди се наблюдаваха наклонности да нараняват и да причиняват болка без видима причина; да подминават слабите, без да считат за необходимо да им подадат ръка. След като станах Защитник, се нагледах на толкова много издевателства над невинни, че дупката в гърдите ми стана още по-голяма.
Преди вярвах, че трябва да бъда машина; че трябва да изпълнявам, когато ми наредят и да се подчинявам, без да подлагам под съзмнение командите. Явно не съм осъзнавал, че има и друг начин. Доброволно се превърнах в част от системата, която постепенно намразих, но нямах куража да я напусна. Не знам дали беше страх, или просто се смятах за по-полезен, оставайки, но така и не избягах. Предпочетох да използвам правомощията, дадени ми от управлението, което ненавиждам, за да върша онова, което на мен ми изглеждаше правилно. Предпочетох сам да си стана шеф, но все пак да не привличам подозрения. Предпочетох да бъда страхливец, но за добра кауза.


Ако може да ми смените името на M. Moretti
Благодаря Smile


Последната промяна е направена от M. Moretti на Нед Окт 30, 2016 12:06 am; мнението е било променяно общо 1 път
M. Moretti
M. Moretti
Protectors
Protectors

Брой мнения : 20
Join date : 28.10.2016

Върнете се в началото Go down

Това са два свята. И единият е излишен.  Empty Re: Това са два свята. И единият е излишен.

Писане by Emanuelle. Съб Окт 29, 2016 11:28 pm

Прекрасен герой. Добре дошъл
Emanuelle.
Emanuelle.
Admin
Admin

Брой мнения : 189
Join date : 27.10.2016

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите