Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
There is darkness inside all of us. 88qN3NU
▶Добре дошли!
на остров Денвила
Всеки се оплаква, че форумите са еднообразни, че няма нищо ново или оригинално е това е на път да се промени. Странниче, добре си дошъл на острова Денвила, градчето Селиат те приветства. Това е мястото , където любовта е зараза наречена- Делириум. Острова на който ще попаднеш няма връщане назад. Мястото където отказалите да се ваксинират са преселедвани, а ваксинираните -получават вид мутации. Стана ли ти интересно драги ми читателю? Ако грабнахме вниманието ти приближи се, погледни по- отблизо.
BGtop
There is darkness inside all of us. B7mSZDw▶Влезнали сте
като
Вход

Забравих си паролата!

There is darkness inside all of us. 6fXBbjK▶Най-ново
Latest topics
» Станете приятел
There is darkness inside all of us. Icon_minitimeНед Яну 13, 2019 11:23 pm by Emanuelle.

» Hunting isn't something I do , it's part of who I am [Matteo + Sherrie✘]
There is darkness inside all of us. Icon_minitimeСъб Ное 12, 2016 6:36 pm by Sherrie✘

» Промяна на име
There is darkness inside all of us. Icon_minitimeСъб Ное 12, 2016 2:06 pm by Emanuelle.

» Don't be afraid of doing what you're best at - shut up and sleep with me. (Chris x Em)
There is darkness inside all of us. Icon_minitimeЧет Ное 10, 2016 9:09 pm by Emery Holton

» The boy never cried again, and he never forgot what he'd learned: that to love is to destroy, and that to be loved is to be the one destroyed.[Matteo&Emanuelle]
There is darkness inside all of us. Icon_minitimeЧет Ное 10, 2016 10:51 am by Emanuelle.

» It's strange that autumn is so beautiful; yet everything is dying. {Alice and Matteo}
There is darkness inside all of us. Icon_minitimeЧет Ное 10, 2016 10:39 am by Matteo

»  Въпроси.
There is darkness inside all of us. Icon_minitimeСря Ное 09, 2016 9:15 pm by Emanuelle.

»  Alexandra Flemming. и Sherrie
There is darkness inside all of us. Icon_minitimeСря Ное 09, 2016 6:53 pm by Sherrie✘

» Търся си другарче за Рп
There is darkness inside all of us. Icon_minitimeСря Ное 09, 2016 5:17 pm by Alosia Drakulich

There is darkness inside all of us. GJNY9dS▶Eкип
Matteo.
ADMINISTRATOR CREATOR; MATTEO- 27- FC:MATTHEW DADDARIO --HUNTER---

Emanuelle.
ADMINISTRATOR;EMANUELLE.- 21 - FC: EMERAIDE TOUBIA-RUNAWAY-----

Alice.
MODERATOR; ALICE MOON- 20- FC:EMMA WATSON --HUNTED---

Sherrie.
MODERATOR; SHERRIE- 25- FC:NINA DOBREV --RUNAWAY---





There is darkness inside all of us. QgbMZpp▶Top Poster's
There is darkness inside all of us. MNp4Vve▶Кой е онлайн
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 16, 2023 1:50 am

BGtop

There is darkness inside all of us.

2 posters

Go down

There is darkness inside all of us. Empty There is darkness inside all of us.

Писане by Elentiya Pierce. Съб Окт 29, 2016 10:10 pm

Косата ѝ винаги ухаеше на шоколад. Всеки път, щом заравях лицето си в тъмните ѝ кичури, усещах онзи толкова приятно сладникав аромат, който пречеше на всеки мой опит да се отдалеча от нея. Беше още по-невъзможно, когато се смееше, докато ѝ разказвах за хубавия аромат, който тя оставяше след себе си. Имаше усмивка, която можеше да унищожи и най-ужасния мрак, и зелени очи, в които всеки път можех да се изгубя. Устните ѝ бяха меки и топли и никога не успях да се наситя на вкуса им. Тя притежаваше онова привличане, което те караше да се чувстваш като в безсъзнание, докато сънуваш най-хубавия си сън. Притежаваше нещо, което те караше да искаш да я видиш още един път; да усетиш устните ѝ отново и да се изгубиш в погледа ѝ, докато самият ти не осъзнаеш, че си потънал в светлината ѝ. Можех да я гледам вечно. Можех да поемам аромата ѝ отново и отново. Можех да слушам гласа ѝ и смеха ѝ до смъртта си… Ала тя не можеше да ми даде това.
Знаех, че съществуваше някаква бариера между нас още от първия ден, в който я видях. Понякога сякаш изчезваше и ми позволяваше да се приближа до нея повече от обикновено. А друг път се превръщаше в огромна стена, която не ми даваше дори и да я докосна. Не знаех кое ме унищожаваше повече – моментът, в който бях по-близо до нея откогато и да е било, или моментът, в който можех да усетя как се отдалечаваше от мен все повече и повече. Казваше ми, че трябваше да си тръгна, защото тя не бе способна да го направи. Казваше ми, че истината е далеч по-различна от красотата, която виждах. Казваше ми толкова много неща – повечето от които никога не успях да разбера. Но ако тя щеше да бъде егоист, си казах, че и аз ще бъда.
Имаше дни, в които ми говореше неща, които звучаха съвсем нереално. Едва опитвах да свържа едното изречение с другото, тъй като почти всяка втора дума, беше напълно различна от предишната и бе свързана с нещо съвсем различно. Говореше ми за това колко различен е бил животът ѝ преди това; как е имала всичко, ала все пак частица в нея е мразела всичко онова; как престоят ѝ тук не знаеше дали е подарък за всичките години, през които бе успяла да оживее, или наказание за целия живот, който бе изживяла досега. Понякога ми обещаваше неща, които тогава не успявах да разбера. Обещаваше ми, че някога ще ми покаже истинския си дом. И ми обещаваше истината. Истината, която никога не разбрах, но съществуваха дни, в които ми говореше за нея. Задавах ѝ толкова много въпроси, които тя пренебрегваше и продължаваше да говори неща, които бяха така несвързани. И все пак я слушах. Все пак се опитвах да запомня всяка нейна дума. Опитвах се да запомня изражението ѝ и емоциите, които издаваше, докато говореше за звездите и останалите планети, за които никой не подозира.
Докато дойде един ден, в който тя просто спря. Не спомена нищо повече за онова, което някога ми бе говорила. Онази бариера стана по-силна откогато и да е било и вече дори не можех да усетя шоколадовия аромат на косата ѝ. “Елентия…” Прошепна в последния ден, в който я видях. И оттогава не видях очите ѝ, не усетих устните ѝ. Не можех да слушам смеха ѝ, докато ѝ разказвах за хубавия аромат, който оставяше след себе си. Не можех да заровя лице в косите ѝ, не можех дори и да слушам за нещата, които бе видяла.
Тръгна си и не остави нищо друго, освен спомена за себе си, който светеше като звезда в нощта.
Elentiya Pierce21 | hunted | fc: Alycia Debnam-Carey
#8549

ако може, да ми смените името на Elentiya Pierce.
Elentiya Pierce.
Elentiya Pierce.
Hunted
Hunted

Брой мнения : 22
Join date : 29.10.2016

Върнете се в началото Go down

There is darkness inside all of us. Empty Re: There is darkness inside all of us.

Писане by Emanuelle. Съб Окт 29, 2016 10:17 pm

Добре дошла
Emanuelle.
Emanuelle.
Admin
Admin

Брой мнения : 189
Join date : 27.10.2016

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите