Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Without darkness , one cannot know light 88qN3NU
▶Добре дошли!
на остров Денвила
Всеки се оплаква, че форумите са еднообразни, че няма нищо ново или оригинално е това е на път да се промени. Странниче, добре си дошъл на острова Денвила, градчето Селиат те приветства. Това е мястото , където любовта е зараза наречена- Делириум. Острова на който ще попаднеш няма връщане назад. Мястото където отказалите да се ваксинират са преселедвани, а ваксинираните -получават вид мутации. Стана ли ти интересно драги ми читателю? Ако грабнахме вниманието ти приближи се, погледни по- отблизо.
BGtop
Without darkness , one cannot know light B7mSZDw▶Влезнали сте
като
Вход

Забравих си паролата!

Without darkness , one cannot know light 6fXBbjK▶Най-ново
Latest topics
» Станете приятел
Without darkness , one cannot know light Icon_minitimeНед Яну 13, 2019 11:23 pm by Emanuelle.

» Hunting isn't something I do , it's part of who I am [Matteo + Sherrie✘]
Without darkness , one cannot know light Icon_minitimeСъб Ное 12, 2016 6:36 pm by Sherrie✘

» Промяна на име
Without darkness , one cannot know light Icon_minitimeСъб Ное 12, 2016 2:06 pm by Emanuelle.

» Don't be afraid of doing what you're best at - shut up and sleep with me. (Chris x Em)
Without darkness , one cannot know light Icon_minitimeЧет Ное 10, 2016 9:09 pm by Emery Holton

» The boy never cried again, and he never forgot what he'd learned: that to love is to destroy, and that to be loved is to be the one destroyed.[Matteo&Emanuelle]
Without darkness , one cannot know light Icon_minitimeЧет Ное 10, 2016 10:51 am by Emanuelle.

» It's strange that autumn is so beautiful; yet everything is dying. {Alice and Matteo}
Without darkness , one cannot know light Icon_minitimeЧет Ное 10, 2016 10:39 am by Matteo

»  Въпроси.
Without darkness , one cannot know light Icon_minitimeСря Ное 09, 2016 9:15 pm by Emanuelle.

»  Alexandra Flemming. и Sherrie
Without darkness , one cannot know light Icon_minitimeСря Ное 09, 2016 6:53 pm by Sherrie✘

» Търся си другарче за Рп
Without darkness , one cannot know light Icon_minitimeСря Ное 09, 2016 5:17 pm by Alosia Drakulich

Without darkness , one cannot know light GJNY9dS▶Eкип
Matteo.
ADMINISTRATOR CREATOR; MATTEO- 27- FC:MATTHEW DADDARIO --HUNTER---

Emanuelle.
ADMINISTRATOR;EMANUELLE.- 21 - FC: EMERAIDE TOUBIA-RUNAWAY-----

Alice.
MODERATOR; ALICE MOON- 20- FC:EMMA WATSON --HUNTED---

Sherrie.
MODERATOR; SHERRIE- 25- FC:NINA DOBREV --RUNAWAY---





Without darkness , one cannot know light QgbMZpp▶Top Poster's
Without darkness , one cannot know light MNp4Vve▶Кой е онлайн
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 26, на Пет Юни 16, 2023 1:50 am

BGtop

Without darkness , one cannot know light

2 posters

Go down

Without darkness , one cannot know light Empty Without darkness , one cannot know light

Писане by Alice Moon Пет Окт 28, 2016 5:26 pm

|| Alice Moon (Алис Муун) || 20 || Hunted || Emma Watson || 


Озовавам се легнала на пода в стара къща. Миризмата на влага, мръсотия и прах изпълва дробовете ми. Ставам. Вървя по тъмния, влажен коридор. Стигам огромно помещение. Заобикалям внимателно разхвърляните и покрити с прашни чаршафи мебели. Сива лунна светлина се прокрадва през пукнатините на покрива. Тъмни кичури коса проблясват до рамото ми, два или три от тях се пресягат към мен като мастиленочерни пипала, сякаш ме приканват да се обърна. Завъртам се и го виждам. "Стегни се" -помислих си. И двамата се гледахме колебливо, кафевите ми очи пробождаха неговите маслинено черни. Дишането ми звучи шумно в главата ми. Капки кръв се стичат от ножа, който той държи. Изведнъж се озовавам в друга стая. Земята се надига под мен. Подпирам се на стената, но повърхността под ръката ми не е мръсната стена. Нещо лепкаво, кишаво и влажно. И дишащо. Труп.
Събуждам се, цялата обляна в пот, все още в шок от току-що видяното. След няколко секунди осъзнавам, че това е било просто плод на моето въображение. Сън.
Alice Moon
Alice Moon
Hunted
Hunted

Брой мнения : 69
Join date : 28.10.2016

Върнете се в началото Go down

Without darkness , one cannot know light Empty Re: Without darkness , one cannot know light

Писане by Emanuelle. Пет Окт 28, 2016 5:37 pm

Доре дошла
Emanuelle.
Emanuelle.
Admin
Admin

Брой мнения : 189
Join date : 27.10.2016

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите